Pokud máte občanské sdružení, které dělá smysluplnou věc, rádi vám pomůžeme a přijdeme masírovat na vaši akci, či pro vás uspořádáme benefiční den, jehož výtěžek věnujeme Vaší organizaci.

Ozvěte se nám na +420 779 970 222 nebo shantizlin@centrum. cz .

Charitativní den Shanti

Charitativní den Studia Shanti - masáže Zlín - 12.10.2016

Středa 12.10.2016  11:00 - 18:00

Charitativní den studia Shanti Zlín pro Na Pasece z.s.

Tento den budeme masírovat za dobrovolný příspěvek, který celý věnujeme lesní školce Na Pasece z.s., která je lesní mateřskou školou vzniklou z iniciativy několika nadšenců, jejichž cílem je podporovat to, co se z dnešní moderní společnosti vytrácí. Více o organizaci na www.napasece.net

K dispozici vám budou maséři Radek Macka a Jitka Vydarená.

Budeme pro vás připraveni od 11ti do 18ti hodin podle vašich objednávek v rezervačním systému, na jednotlivé masáže popř. konzultace v délce 30ti minut dle Vaší potřeby a naší vytíženosti.

Přijďte se zhýčkat a podpořte dobrou věc. Děkujeme.

Novina: I přes řádění bacilů, díky němuž prořídly řady namasírovaných, se nám podařilo vybrat přes 3 tisíce korun českých. Velice děkujeme - bez Vás bychom to nedokázali.

Tým Studia Shanti - masáže Zlín.

Celý článek

Charitativní den pro Auxilium o.p.s.

Uspořádali jsme 24.1.2014 - 13:00 - 18:00

Charitativní den studia Shanti Zlín

Tento den budeme masírovat za dobrovolný příspěvek, který celý věnujeme Auxilium o.p.s., která svou činností podporuje rodiny pečující o děti a mladé lidi s nejtěžším stupněm zdravotního postižení. Více na www.auxilium.cz

K dispozici vám budou maséři Dušan Jirásek a Anna Pirníková. Můžete se také poradit s naší Ajurvédskou poradkyní Janou Ježíkovou.

Budeme vám k dispozici od 13 do 18 hodin bez objednávek, na masáže a konzultace až 30 minut dlouhé, dle Vaší potřeby a naší vytíženosti.

Celý článek

Charitativní den pro útulek pro zvířata v nouzi Zlín

Uspořádali jsme 28.2.2014 - 13:00 - 18:00

Charitativní den studia Shanti

Tento den budeme masírovat za dobrovolný příspěvek, který celý věnujeme útulku pro zvířata Zlín. K dispozici vám budou maséři Dušan Jirásek a Petra Skřivánková.

Podporujeme

útulek pro zvířata v nouzi Shanti Zlín

Budeme Vám k dispozici od 13 do 18 hodin. Pro rezervování masáže je třeba se objednat. Masáže budou až 30 minut dlouhé.

Celý článek