Archiv článků

Omezení provozu

Přátelé, potřebujeme si odpočinout a dopřát i sobě zasloužený relax... Proto máme od 26.8. do 11.9. omezený provoz. Ohledně objednávek prosím využijte rezervační systém nebo nás kontaktujte přes mail. Děkujeme a přejeme příjemný čas i vám!!
Celý článek

ZMĚNA CENÍKU

Od července jsme upravili ceny některých terapií a masáží. Pro zjednodušení je většina z nich za jednotnou cenu. Do konce června je ještě možné se přes rezervační systém přihlásit na masáž za staré ceny. Přejeme krásné léto!...a snad už všude bez roušek...:-)
Celý článek

Prázdninová zpráva

Od července nabízíme v úterky a středy párovou masáž. Můžete přijít zrelaxovat s kamarádkou, partnerem, maminkou nebo třeba tchýní :-) Rezervujte si termín telefonicky, mailem, případně online. Těšíme se na viděnou!
Celý článek

OTEVÍRÁME !!!

V týdnu od 25.5.2020 znovu otevíráme naše studio. Rezervační systém je spuštěn, můžete se přihlašovat. Budeme se těšit na viděnou!
Celý článek

Charitativní den Studia Shanti - masáže Zlín - 12.10.2016

Středa 12.10.2016  11:00 - 18:00 Charitativní den studia Shanti Zlín pro Na Pasece z.s. Tento den budeme masírovat za dobrovolný příspěvek, který celý věnujeme lesní školce Na Pasece z.s., která je lesní mateřskou školou vzniklou z iniciativy několika nadšenců, jejichž cílem je podporovat to,...
Celý článek

Nově astrologická poradna

Chcete konzultovat vaše zásadní rozhodnutí, poradit či jednoduše znát možné potencionality vašeho bytí? Připravili jsme pro vás spolupráci s vynikajícím stelárním astrologem a lektorem PhDr. Ladislavem Jakubem - neváhejte a domluvte si u něj sezení.Bližší informace k nalezení zde.
Celý článek

Charitativní den pro útulek pro zvířata v nouzi Zlín

Uspořádali jsme 28.2.2014 - 13:00 - 18:00Charitativní den studia ShantiTento den budeme masírovat za dobrovolný příspěvek, který celý věnujeme útulku pro zvířata Zlín. K dispozici vám budou maséři Dušan Jirásek a Petra Skřivánková. Podporujeme útulek pro zvířata v nouzi Shanti ZlínBudeme...
Celý článek