Maséři

Petra Macková
Petra Macková

Petra Macková 

Vystudovala jsem fyzioterapii na Karlově univerzitě ale protože jsem nebyla spokojená se zavedeným systémem ve zdravotnictví, začala jsem si k této práci hledat vlastní cestu. Odklonila jsem se k jiným technikám a má práce je spíše o uvolňování těla různými způsoby. 

Povedu Vás k vnímání svého těla, uvolním Vám ztuhlé svaly, pomůžu Vám zrelaxovat a naučím Vás jemným způsobem zpevňovat a zpružňovat své tělo. Baví mě práce se ženami, nabízím i těhotenské masáže, věnuji se tématice cvičení po porodu a pánevnímu dnu obecně. Pomůžu Vám dát se po porodu zase do formy.

Jitka Vydarená
Jitka Vydarená

Jitka Vydarená

Moje cesta je cestou neustálého dalšího vzdělávání, k pochopení lidského těla i duše.

Masážím se věnuji od roku 2009. Ve své práci využívám zejména relaxační masáže, lymfodrenáže, Dornovu metodu a tejpování.

Absolvovala jsem také spoustu výcviků a tréningů v Reiki, OSHO meditačních technikách a Mohendžodáro tantra jóga pro ženy. Věnuji se také vedení ženských skupin.

Od roku 2009 jsem také akreditovanou lektorkou tantra jógy pro ženy Mohendžodáro.

Od roku 2016 se věnuji i výuce masáží, jak sportovních, tak i Ženským masážím Mohendžodáro.

V roce 2017 jsem absolvovala kurz Funkční trenér se zdravotním zaměřením.

Radek Macka
Radek Macka

Radek Macka

Ke své práci s lidským tělem jsem se dostal přes vlastní zdravotní potíže. Jako ajťáka mě dlouhodobě bolela záda a nesmírně mi pomohly masáže v kombinaci s Dornovou metodou. Rozhodl jsem se tedy, že budu tímto přístupem pomáhat i ostatním lidem. Práce s lidským tělem i duší je neustále plynoucí proces...

Pomohu vám s bolavými zády, ať už plyne ze sedavého zaměstnáni nebo kvůli namáhavé fyzické práci či kvůli sportu. Pokud však hledáte celkové zklidnění či jen odpočinek, jste na správném místě.

Těší se na vás Shanti - masáže Zlín.