Věrnostní kartička klienta

Motto: "Pravidelná masáž je jedním z pilířů vašeho zdraví."

Když vidíme na našich pravidelných klientech výsledky, rozhodli jsme se že i Vás chceme namotivovat malými dárky na cestě za Vaším zdravím. Ideální je přiblížit se optimu v rozestupu mezi masážemi 2 až 4 týdny (v závislosti na vašich pohybových návycích, stereotypech apod.).

Chcete-li se zapojit do programu, vyžádejte si věrnostní kartičku při Vaši masáži a sbírejte razítka za každou Vaši regenerační či lymfatickou masáž. Několik pravidel potřebných pro uplatnění dárků (v hodnotě až 1460,- Kč v případě, že v průběhu roku 2017 chodíte na 55min masáže):

  1. Objednávejte se na rezervace.masaze-zlin.cz či na našem tel. čísle 779 970 222
  2. Sbírejte razítka do vnitřní strany kartičky za každou Vaši regenerační či lymfatickou masáž v délkách buď 25 nebo 40 anebo 55 minut (váše dárky pak budou v odpovídající délce). Razítka Vám budou přibývat směrem od kořene rostliny až po vrchol (ve směru šipky). V případě, že na Vás vyjde barevný kvítek, budete si moci podle klíče níže vybrat svůj dárek. Prosíme, uvádějte tuto informaci klidně již při objednávce (přirozeně, máte-li o dárek zájem), např. láv. kameny je třeba nějakou dobu před masáží nechat nahřát.
  3. Platit můžete buď v hotovosti, poukázkami (flexipass, relaxpass apod.) či Vaším dárkovým poukazem.
  4. Nestihnete-li masáž v urč. měsíci, nevadí - klidně si posbírejte další měsíc razítka 2 nebo za sebe pošlete náhradu - např. rodinného příslušníka.

Legenda k dárkům (kvítky učité barvy):

  • modrá – za stejnou cenu získáváte regenerační masáž s lávovými kameny
  • fialová – za stejnou cenu získáváte jednu z výběru: thajskou / havajskou / Champi - indická masáž hlavy
  • růžová – jako dárek získáte navíc Breussovu masáž nebo baňkování
  • žlutá – tuto regenerační či lymfatickou masáž nám neplatíte

 

Chceme přispět k Vašemu pevnému zdraví

Tým studia Shanti - masáže Zlín